Dzień Babci i Dziadka ­– pomysły na wyjątkowe prezenty

Nie w każdym kraju święto Babci i Dziadka jest obchodzone oddzielnie. W Stanach Zjednoczonych i Kanadzie celebruje się je wspólnie we wrześniu – jako National Grandparents Day. Podobnie jest w Wielkiej Brytanii, gdzie narodowy Dzień Dziadków przypada na pierwszą niedzielę października. Również w Meksyku i Brazylii obchodzone jest wspólne święto dziadków – w tym przypadku latem. W Polsce natomiast Dzień Babci obchodzimy 21 stycznia, dzień później świętujemy Dzień Dziadka. Warto wcześniej pomyśleć o odpowiednich upominkach dla nich, aby podziękować im za trud włożony w opiekę i wychowanie.

Dziadkowie to zaraz po rodzicach najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka. Troszczą się o ich zdrowie, wychowanie oraz sprawują opiekę, wyręczając i odciążając zapracowanych rodziców. Dlatego trzeba doceniać ich poświęcenie i zaangażowanie, odpowiednio świętując Dzień Babci i Dziadka. Warto w tych dniach spędzić wspólnie z nimi czas, złożyć szczere życzenia i oczywiście nie zapomnieć o wręczeniu miłego upominku. Dzięki temu dziadkowie poczują się potrzebni, ważni i kochani. Co wybrać na prezent dla Babci i Dziadka? W naszym sklepie zgromadziliśmy szereg propozycji na prezent dla dziadków i kilka z nich pragniemy przedstawić w tym wpisie.

 

Kubek na dzień babci i dziadka

Prezenty z tej okazji wcale nie muszą być drogie, żeby sprawić radość obdarowanym. Naszym pewniakiem jest personalizowany kubek na dzień babci i dziadka. Niewątpliwie taki upominek, ozdobiony uroczą dedykacją, będzie odpowiednią  oprawą dla codziennych, wspólnych chwil spędzonych przy piciu pobudzającej kawy czy rozgrzewającej herbaty. Z przyjemnością będą też delektować się gorącym napojem w ulubionym kubku, zatopieni w lekturze wciągającej książki czy porannej gazety.

 

Fartuch z nadrukiem, niezbędny w każdej babcinej kuchni

Wszystkie Babcie uwielbiają gotować i żadna z nich nie wypuści swojego wnuczka głodnego. Trzeba przyznać, że niejeden z nas wracał po wizycie u Babci cięższy o kilka kilogramów. Tylko babcia potrafi zrobić tak dobry rosół, kopytka, pierogi czy placki ziemniaczane. W ramach prezentu dla babci – mistrzyni kuchennego fachu, proponujemy zestaw: fartuszek do gotowania i rękawice kuchenne. Plamoodporny, nieprzepuszczający wody, stylowy fartuszek, w piękną kratę lub opatrzony napisem: „Najlepiej smakuje gdy babcia gotuje” to niewątpliwie trafiony prezent dla każdej Babci, kochającej przygotowywać smakołyki dla swoich wnucząt. W naszej ofercie nie brakuje fartuchów w ciekawej stylistyce i o nietuzinkowych wzorach, do których łatwo można dobrać pasujące rękawice kuchenne. Taki zestaw będzie przydatny nie tylko w kuchni, ale również sprawdzi się podczas innych prac w domu lub w ogrodzie.

 

Koszulka z nadrukiem dla Super Dziadka

„Super dziadek” czy „Najlepszy dziadek pod słońcem” – koszulka z napisem, to nasza propozycja dla prezent dla ukochanego dziadka. Kto z Was z rozdziawioną buzią nie słuchał fantastycznych historii opowiadanych przez swojego dziadka? Kto z uśmiechem nie wspomina wspólnych z dziadkiem partii w warcaby czy szachy lub karcianych rozgrywek? Tylko dziadek potrafi nauczyć Was takich sztuczek, których próżno by szukać w Internecie. Każda karciana sztuczka powinna mieć odpowiednią oprawę i wymaga odpowiedniego stroju, więc niech do kolejnych pokazów lub do kolejnej partyjki „Najlepszy Dziadek Na świecie” przystąpi dumnie ubrany w nasze bawełniane koszulki z adekwatnym napisem.

 

Poduszka dla Babci i Dziadka

Doskonałym dodatkiem do życzeń od wnuków będą też poduszki z nadrukiem, zaprojektowane specjalnie z myślą o święcie Babci i Dziadka. Taki spersonalizowany prezent z łatwością można dopasować do każdego stylu i będzie nie tylko ozdobą w aranżacji wnętrza, ale także praktycznym i miłym dodatkiem. Poduszki ozdobne, nawiązujące do dnia Babci czy Dziadka w naszej ofercie, to solidnie wykonane produkty, opatrzone odpowiednią dedykacją i zarazem strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o upominek. Bo przecież nikt inny, jak Dziadkowie, nie zasługują bardziej na odrobinę wytchnienia i odpoczynku. 

Dziadkowie często powtarzają, że niczego nie chcą i niczego nie potrzebują, a najlepszym prezentem będzie wizyta ich ukochanych wnuków. Dlatego wybór odpowiedniego upominku dla nich często bywa problematyczny. Jednak warto włożyć w niego odrobinę wysiłku i wybrać coś odpowiedniego, co podkreśli, że są potrzebni i ważni. Jest to niesłychanie dla nich istotne i pomoże dodać im energii i chęci do dalszego życia. Pokażmy im, że są niezastąpieni i jak bardzo ich kochamy!