Niezapomniany prezent na dzień mamy.

Zbliża się 26 Maja, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent dla swojej Mamy? Wszystko wydaje Ci się oklepane i oczywiste? Wprawdzie trudno będzie nam polecić Ci upominek tak wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju jak Twoja Mama, ale wierzymy, że wśród naszych propozycji znajdziesz niezapomniany prezent na Dzień Mamy, który na pewno ucieszy najważniejszą kobietę Twojego życia!

 

Ładne i praktyczne prezenty z dedykacją

Mimo że nie znamy Twojej Mamy i jej gustu, to możemy zaproponować Ci kilka ładnych i praktycznych prezentów na Dzień Matki, które na pewno jej się przydadzą. Umieszczone na nich dedykacje i życzenia będą regularnie przypominać Mamie, że pamiętasz o jej święcie i darzysz ją uczuciem. Starannie zaprojektowane grafiki cieszą oczy i rozsłonecznią nawet najbardziej pochmurny dzień.

 

Nasze prezentowe „pewniaki” dla Twojej Mamy to:

 

  • kubek na Dzień Mamy – szczególnie polecany dla tych mam, które nie wyobrażają sobie dnia bez porannej kawy i tych, które najbardziej lubią chwile relaksu z książką i kubkiem herbaty lub gorącej czekolady. Możesz wybrać kubeczek z zabawnym nadrukiem albo takim bardziej serio.
  • poduszka z nadrukiem – chyba zgodzisz się, że nikt inny jak Twoja Mama zasługuje na jak najwięcej odpoczynku, prawda? Dekoracyjna poduszka z kolorowym nadrukiem i dedykacją „kochanej Mamie” czy „najlepsza Mama pod słońcem” to strzał w dziesiątkę!
  • materiałowa torba na zakupy – nawet, jeśli Twoja Mama nie jest miłośniczką zakupów, to tak czy inaczej czasem musi je zrobić. Zapewniamy, że z materiałową torbą podarowaną jej przez kochające dziecko nawet zwykła wizyta w sklepie spożywczym stanie się przyjemniejsza.

 

Upominek dla Mamy z pasją do gotowania

Nie ma to jak obiad u mamy. Zgadzasz się? Jeśli tak, to znaczy, że Twoja Mama czuje się w kuchni jak ryba w wodzie! Dobrze się składa, bo możemy Ci zaproponować idealne upominki dla Mamy z pasją do gotowania.

 

Co powiesz na fartuszek z nadrukiem zaprojektowanym specjalnie z myślą o Dniu Matki? Możesz wybrać ten, który najbardziej pasuje właśnie do Twojej Mamy, spośród wielu wzorów nadruków – w ofercie naszego sklepu internetowego z upominkami na różne okazje znajdziesz m.in. fartuszek przebojowej mamy, fartuch fantastycznej mamy czy mamy – królowej kuchni. Twoja królowa kuchni ma już jeden fartuszek? Uwierz, że nic nie stoi na przeszkodzie, by miała drugi – gdy jeden się zabrudzi, drugi będzie gotowy do użycia.

 

Gdy zdecydujesz się na zakup fartucha z nadrukiem, możesz dobrać pasującą do niego rękawicę kuchenną. W takim zestawie Twoja Mama poczuje się jak profesjonalna szefowa kuchni dużej restauracji!

 

Kuchenny fartuszek i rękawica sprawdzą się zresztą nie tylko podczas przygotowywania posiłków. To dobry prezent na Dzień Mamy także dla kobiety, która jest miłośniczką ogrodnictwa, a sam fartuch przyda się także pani, która zajmuje się rękodziełem czy malarstwem.

 

Mamy nadzieję, że przynajmniej jeden z naszych pomysłów przypadł Ci do gustu. Pamiętaj jednak, że nawet z najpiękniejszego podarunku Mama nie ucieszy się tak bardzo, jak z Twojej wizyty złożonej w dniu jej święta i kilku ciepłych słów!